De Erli Dostlar Kanal A Telev - Dünden Yarına

Dünden Yarına
Dünden Yarına 5,174 Views
  • Likes: 285
  • Shares: 23
  • Comments: 30
Adss
Advertisement
Download MP4 HD Download MP4 SD
  • QR code for mobile device to download HD video
  • QR code for mobile device to download SD video

Report this video

What is the issue? *

Flagged videos and users are reviewed by our staff 24 hours a day, seven days a week to determine whether they violate Community Guidelines. Accounts are penalized for Community Guidelines violations, and serious or repeated violations can lead to account termination.

Değerli dostlar Kanal A televizyonu "Son Durum" ve "Dünden Yarına" programları olarak büyük zaferimiz Kut'ül Amare'nin yeniden bayram olarak kutlanması yönünde bir kampanya başlatmak istiyoruz. Bu büyük zaferin yeniden bayram olarak kutlanmasına ne dersiniz?

Posted 1 year ago in ENTERTAINMENT
Ads
Advertisement

1 year ago 0

bizlere unutturulan TARİHİ geçmişimizi ögrenmemiz insani ve milli bir görevimizdir .Arşivlerin açılıp tarihi bilgilerin dogru bir şekilde insanlarımıza aktarılmasi lazım

1 year ago 0

Büyük bir istekle ve gururla kutlamak gerekir,geçmiş tarihimizdeki kutlanması gereken bayramlari sayenizde öğreniyoruz bunuda Taclandirarak Türk milleti gururla kutlamali...

1 year ago 0

Tarihinden rahatsız olanlar sömürgeci devletlerin sömürüsü olmaya mahkumdur. tabikide evet. Atalarımızın izinden gitmek bizlerin şühedalarımıza bir borcudur..nokta.

1 year ago 0

İngilizler derlerki (geçmişini unutan geleceğini bulamaz)unun için hep krallık hep eskiyi yeniye uyarlarlar bizlere ise o kötü bu çirkin geçmişimizi kötülerler bir nevi sömürürler hep yaptıkları şeyler içeride ise bir iğne bile üretecek beyni olmayanlar bunları savunurlar ..

1 year ago 0

İngiliz uşaklarının çok zoruna gider bu Yapmayın böyle şeyler

1 year ago 0

Hadi yayalım bu zaferi

1 year ago 0

katılıyorum size umarım tekrar bu zafer kutlanır......

1 year ago 0

Evde ret denilir başka ne denilir.

1 year ago 0

İnşallah 2023 yılında bütün olan biteni göreceğiz Kut'ül Amere'nin bayram olarak kutlanmasını isterim

1 year ago 0

sırtınızı geçmişe dayayıp söylemlerde bulunmayı bırakında yeni kutlamalara sebep olacak işler yapın..deriz.

1 year ago 0

Tarihimize sahip cikmaliyiz cok guzel olur kahpe ingilizler unuttuk sanmasinn

1 year ago 0

İnşaallah. Çok iyi olur şayet yeniden başlatılırsa

1 year ago 0

İnşallah olur torun ları o günü bayram yapacak SAYGILAR

1 year ago 0

İnşallah

1 year ago 0

Insallah desdeklıyoruz

1 year ago 0

Hep destek tam destek.

1 year ago 0

Hadi bakalım Bismillah

1 year ago 0

köklerine inmeyen tarihini bilmeyen bütün toplumlar gelecegini saglıklı bir şekilde kuramaz.BUNUN içindirki kısıtlı olanaklara sahip olarak tarihimizdeki olayları bize aktarmaya calışan programlarınıza minnettarım Tüm tarihi gizli bilgilere ulaşarak bizleri aydınlatmanızı heyecanla bekliyoruz

1 year ago 0

Destekliyoruz

1 year ago 0

Destekliyorum

1 year ago 0

Olur bir mayis gavur icadini kaldirip yerine kona bilir

1 year ago 0

Ewet

1 year ago 0

Evet

1 year ago 0

Kalpler karşılıklı

1 year ago 0

İnşallah

Ads
Advertisement

www.fbvids.net is a free online Facebook Video Downloader. This tool generate video download link to save Facebook videos online without any install required. Video download is available in two resolution wherever available i.e. High-Definition (HD) videos and Standard-Definition (SD) videos. HD videos are better than SD videos in terms of quality and also bulkier in file size.

Both formats can be played on wide range of devices like MAC, PC, laptop, mobiles, etc. Download links may be served via SSL (HTTPs) protocol for better security Each link is valid for 3 hours maximum after that it will expire and not work. To download video again, simply enter the FB video URL in the input box above and generate the download link by clicking on 'Download' button. Download service is totally free and there is no limit on the number of downloads

Note: www.fbvids.net does NOT have anything to do with Facebook Inc. Facebook trade mark is the property of Facebook Inc. All trademark belongs to their respective owners.